Cześć

Poznajmy się nieco bliżej.

Skoro tu zaglądasz znaczy, że chcesz się czegoś dowiedzieć o autorce tego miejsca. 

Jestem Aga kreatywna dyrektor naczelna tego miejsca i mojej małej firmy zwanej rodziną. Zawód Home Managerka czyli kobieta wielozadaniowa i mama na pełny etat. Specjalistka od rzeczy niemożliwych. Ogarniająca wiele rzeczy na raz. Kobieta szczęśliwa. 

 

Na moim blogu znajdziesz tematykę z zakresu :

– Macierzyństwo i Dzieci 

– Dom

– DIY i Szycie

– Lifestyle 

Poruszam tematy mi bliskie, takie na których się zanam i które mnie interesują. Mówię o sobie Home Managerka i właśnie wszelkie sprawy około domowe i rodzicielskie są dla mnie ważne i istotne.

 

Totalnie zaangażowana w to co robię. Kocham tworzyć i rozwijać swoją kreatywność. Szycie, DIY, przeróbki i recykling to moje pasje, coś co mnie nakręca. Uwielbiam wszelkie przemeblowania i często funduję nam w domu jakieś rewolucje bo stałość jeśli chodzi o wnętrza szybko mnie nudzi. Kocham styl skandynawski. Jestem marzycielką ale też i realistką. W dodatku uparata ze mnie zosia samosia. Ostatnio uznałam, że do moich pasji dołączy też najproście to ujmując drewno. Drewno, z którym staram się pracować i w którym też chcę tworzyć choć panicznie boję się wszelkich pił i innych elektrycznych urządzeń tnących. Ale ze słabościami i lękami trzeba walczyć żeby nas nie pokonały więc stawiam im czoła.  

 

Z maszyną do szycia zaprzyjaźniłam się ponad 3 lata temu i na początku była to przyjaźń bardzo burzliwa. Teraz to relacja na całe życie, która bardzo rozwinęła moją kreatywność. Samozwańcza krawcowa. Uwielbiam wszelkiego rodzaju przeróbki, recykling i szycie. Jestem szyciowym samoukiem.

 

Mieszkam sobie w domku z kolorowym płotem na opolskiej wsi. Miasto ? Tak ale na krótki wypad, do życia na codzień to nie dla mnie. 

 

Bez książek (zwłaszcza tych z wątkiem kryminalnym) nie wyobrażam sobie życia. Moja domowa biblioteczka już pęka w szwach. Staram się czytać jak najwięcej choć teraz przy dwójce dzieci jest to utrudnione ale się nie poddaję.

 

Skoro już się trochę znamy to zajrzyj na moje profile na fb i  instagram. Bywam tam bardzo często więc będziesz na bierząco. 

Zawsze możemy zostać w kontakcie poprzez mail
mail aggiepisze@gmail.com

PS. 14 sierpnia 2016 blog zmienił nazwę z odkrytelitery.pl na agaszacho.com