Maszyna do szycia Łucznik Magdalena 2050 – recenzja

maszyna-szycia-lucznik-magdalena-2050-recenzja

Swoje pierwsze kroki w szyciu stawiałam na jednej z najtańszych maszyn do szycia. Nie wiedziałam wtedy czy szycie mi się w ogóle spodoba więc nie było sensu wydawać zbyt wielu monet na maszynę do szycia. I tak całe 3 lata szyłam na najzwyklejszej najproszej maszynie do szycia. Ale wiadomo z czasem zaczęłam marzyć o czymś lepszym, bardziej zaawansowanym. W końcu to marzenie udało się zrealizować i trafiła do mnie maszyna do szycia łucznik Magdalena 2050 o której chciałam Wam dzisiaj co nieco napisać. Mam tę maszynę od roku czasu i użytkuję ją naprawdę często i intensywnie. Słyszałam, że często łuczniki nie mają dobrej opinii ale ja osobiście od początku mojej przygody z szyciem używam maszyn tej marki i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć bo nic złego się z nimi nie dzieje pomimo intesywnego użytkowania.

 maszyna do szycia łucznik

 

Maszyna do szycia Łucznik Magdalena 2050

 

Jest to maszyna elektroniczna, która posiada wiele różnych funkcji. Można nią szyć bez użycia pedału nożnego posługując się tylko przyciskami na maszynie. A sama maszyna posiada aż 156 wzorów ściegów do wyboru, w tym szereg ściegów ozdobnych oraz cały alfabet małych i dużych liter oraz cyfry. Regulację szerokości i długości ściegu ustawia się bardzo łatwo. Wszystkie ustawienia widać na przejrzystym wyświetlaczu LCD. Maszyna posiada także pojemną pamięć co ułtawia posługiwanie się najczęściej używanymi ściegami. Automatycznie można maszynę włączyć i wyłączyć, automatycznie też opuścimy igłę, nawleczemy nitkę czy obszyjemy dziurki na guziki. Bardzo płynnie można ustawiać szybkość szycia. Sama maszyna zaś pracuje cicho. Po roku aktywnego użytkowania jestem z niej bardzo zadowolona. Maszyna śmiga sprawnie, nic się nie psuje nic tylko szyć i szyć. 

 

łucznik magdalena 2050

Przykładowe wyszywanie napisów przy użyciu dużych liter

img_20160928_094326

Poszczególne rodzaje ściegów

ściegi ozdobne

img_20160928_094223

Kilka rodzajów ściegów obszywania dziurek na guziki

obszywanie dziurek na guzki

Więcej informacji o maszynie przedstawiłam na filmiku, który nagrałam tworząć tę recenzję. Maszyna do szycia Łucznik Magdalena 2050 spełniła moje oczekiwania i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie już mojego szycia bez niej bo przyzwyczaiłam się do wygód które ona oferuje.

 

 

A Ty jaką maszyną szyjesz ?

 

***

Jeśli chcecie pozostać ze mną w kontakcie zapraszam na blogowy fan page oraz instagram, gdzie często bywam, zawsze wrzucam powiadomienia o nowych wpisach i piszę o tym co u nas słychać.  A jeśli treści tutaj znalezione uważasz za wartościowe koniecznie zostaw komentarz.

Pozdrawiam Aga

 

 

 

Udostępnij ten postShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest