Zanim zdarzy się najgorsze

puscokodoszymona

Tego nikt się nigdy nie spodziewa. Żyjesz sobie spokojnie, cieszysz się każdym dniem. Aż nadchodzi cios, ogromny cios, który wszystko niszczy. Nic już nie jest takie samo. Zaczyna panować strach i niepewność. Pojawia się potwór, który chce zabrać to co tak bardzo kochasz. Chce Ci zabrać ukochaną osobę. Zaczyna się walka, przecież zrobisz wszystko żeby ocalić tych, których kochasz. Niestety samodzielnie nie jesteś w stanie tego zrobić. Potrzebujesz pomocy. Od wielu obcych Ci ludzi zależy czy osoba, którą kochasz będzie żyć.

 

Puść oko do Szymona i pomóż nam ocalić tego ślicznego malca #puśćokodoszymona

 

Doskonale wiem jak to jest gdy potwór zwany rakiem zabiera ukochaną osobę. Doskonale wiem jak jak to jest patrzeć na cierpienie, jak to jest walczyć o zdrowie człowieka którego niezwykle mocno kochasz. Wiem też jak to jest przegrać tę walkę. Dlatego kiedy przeczytałam o małym Szymonku postanowiłam włączyć się w ratowanie tego słodkiego 15 miesięcznego chłopczyka. W sumie to dziecko jest dla mnie obce, nie znam jego rodziny, nie jest nawet z moich okolic ale wystarczyło, że zobaczyłam jego zdjęcie i w tym momencie ten mały skarb skradł moje serce. Może dlatego, że sama planowałam nazwać tym imieniem swoje dziecko jeśli okazałoby się być chłopcem, może dlatego, że moja młodsza córka jest w jego wieku, może dlatego że wiem jak to jest walczyć o życie bliskiej osoby. Teraz to nieważne. Ważne żeby ratować Szymonka. Próbuję robić co się da żeby pomóc go ratować. Proszę pomóż mi w tym i TY !

 

Szymonek

Szymonek od roku choruje na raka oka siatkówczaka. Jego historia jest bardzo dramatyczna. Mimo leczenia w Polsce wyczerpały się już możliwości ratunku. 6 września przejdzie badania i okaże się czy zapadnie decyzja o amputacji oczka. Niestety nawet amputacja oczka nie gwarantuje wyzdrowienia. Jest jednak ogromna szansa. Szymonek musi jak najszybciej trafić do kliniki w USA która specjalizuje się w leczeniu tego typu raka. Trafiło tam już przynajmniej kilkoro dzieci z Polski, które przeszły leczenie i dziś są zdrowe. Przeszkodą są oczywiście pieniądze. Musimy zebrać jak najszybciej 2 mln zł Dlatego tak ważne jest aby o Szymonku dowiedziało się jak najwięcej osób. Aby ludzie udostępniali informację o Szymonku dalej i wpłacali choć drobne kwoty na jego leczenie bo każda 1 zł ma znaczenie. Najgorsze co można zrobić to być obojętnym. Pomyśl, że to mogłoby spotkać kogoś z twoich bliskich. Czego wtedy byś chciała / chciał najbardziej. Oczywiście, że pomocy więc nie odmawiaj jej temu małemu dziecku. Dzięki Tobie i twojej pomocy Szymonek może żyć. Nasz mały bohater jest podopiecznym fundacji Rycerze i Księżniczki. 

Jak możesz pomóc ? Wpłacając choćby drobną kwotę, wysyłając smsy a także biorąc udział w licytacji na bazarku Szymona. Ważne jest także każde udostępnienie.

Wesprzyj:
PayU/ PayPal/Przelew tradycyjny:
👉 www.rycerzeiksiezniczki.pl/szymon 👈
👉 https://www.gofundme.com/SzymonVsCancer 👈
👉 aukcje http://bit.ly/2buPwDk 👈

 FUNDACJA RYCERZE I KSIĘŻNICZKI
UL. ZAGÓJSKA 2/4 /85
04-101 Warszawa
PKO Bank Polski SA
90 1020 1042 0000 8902 0324 4142
tytułując przelew:
„DAROWIZNA DLA SZYMONA”

 Do wpłat zagranicznych 
Swift:BPKOPLPW 90 1020 1042 0000 8902 0324 4142
IBAN: PL90102010420000890203244142
tytułując przelew:
„DAROWIZNA DLA SZYMONA”

📩📩📩 SMS o treści SZYMON na nr. 79567
za 9zł netto (11,07zł brutto w tym VAT) 
📩📩📩 SMS o treści SZYMON na nr. 76567 
za 6zł netto (7,38zł brutto)

#pamiętnikszymona #PuśćOkoDoSzymona

Na facebooku ruszyła także akcja szerząca informację o Szymonku pod hasztagiem #puśćokodoszymona. Przyłącz się do niej. Działa także grupa pomocników Szymonka na fb Zrób cokolwiek tylko nie bądź obojętny / obojętna. 

 

Udostępnij ten postShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest