Prosta sukienka na lato DIY + film

Lato mamy w pełni, uwielbiam tę porę roku. Kocham słońce, plażę i sukienki. Nasze wakacje już za nami i muszę przyznać, że było cudownie. Jeszcze przed wyjazdem wzięłam się za szycie sukienki dla Zuzi. Tak samo jak ja tak i moja córka wprost uwielbia sukienki. Jako, że mnie się udało upolować fajną sukienkę z marszczoną górą w lumpeksie za kilka złotych tak też i mojej córce zamarzyła się taka sukienka więc obiecałam, że jej uszyję. Tak powstała prosta sukienka na lato. Robi się ją naprawdę łatwo i szybko.

 

prosta sukienka na lato

Dużo dłużej zajęło mi zmontowanie tego filmiku. Bowiem tym razem postawiłam na tutorial w wersji filmu. Spokojnie, jako że nie lubię oglądać przydługich ciągnących się filmów w niepotrzebną gadaniną toteż sama postawiłam na szybkie krótkie filmiki. Mam nadzieję, że taka wersja tutorialu jest dla Was zrozumiała. Koniecznie dajcie mi znać. Swoją drogą mam chęć na kręcenie większej ilości takich filmików ( ten tutorial po raz pierwszy kręciłam telefonem ) ale ich montowanie zajmuje naprawdę dużo czasu. Mogłaby się doba trochę bardziej rozciągnąć choć w niektóre dni prawda. 

 

Prosta letnia sukienka DIY

 

 

Jak się Wam podoba taka prosta sukienka na lato ? Na koniec jeszcze zdradzcie mi jaki jest Wasz ulubiony fason sukienek ? A także gdzie planujecie spędzić wakacje ? 

 

***

Jeśli chcecie pozostać ze mną w kontakcie zapraszam na blogowy fan page, gdzie często bywam, zawsze wrzucam powiadomienia o nowych wpisach i piszę o tym co u nas słychać.  A jeśli treści tutaj znalezione uważasz za wartościowe koniecznie zostaw komentarz.

Pozdrawiam Aga

 

Udostępnij ten postShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest